English

40.Yıla Özel Büyük İndirim Kampanyası!

40. Yıla Özel İşbir Kampanyası Mart, Nisan, Mayıs ayları boyunca geçerlidir. Kalitesinden ödün vermeyen İşbir Yatak, siz değerli misafirleriyle, büyük fırsatları size sunarak, büyük bir coşkuyla bu kampanyayı kutluyor. Her ay farklı ürünlerde büyük indirimler sunuyor. Mart ayının gözdesi Mina ve Zambak yatakları. Her iki yatakta da 728 TL’den başlayan fiyatlar sizi bekliyor.

İşbir Yatak’ın güzel haberleri bitmiyor. Mart, Nisan, Mayıs aylarında getireceğiniz eski yataklarınızı 1800 TL’ye varan fiyatlarla alıyor, yerine Visco yataklarından veriyor. Visco son teknolojiyle özenle üstüne çalışılmış, kişiye özel tepki gösteren açık hücreli ve akıllı bir malzemedir. Visco ile tanışmanız için size özel bu kampanyayı kaçırmayın.

Ve İşbir Yatak’tan bir ilk. Daha önce yapılmamışı yapıyor, şaşırtmaya devam ediyor. İşbir Yatak, yastık kampanyası ile Türkiye’de ilk kez eski yastıklarınız ne olursa olsun yastıklarınızı alıyor, yerine değişime özel indirimlerle Polirest, ViscoLife, ViscoGold yastık gruplarıyla değiştiriyor.
Ayrıca 40. yılın coşkusunu doya doya kutlamak adına seçili baza, yatak ve yatak başlıklarında da avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor.

Konforun ve rahat uykunun daimi dostu İşbir Yatakları ile buluşmak için sizleri Uyku Merkezlerimize bekliyoruz. Tatlı uykular ve güzel rüyalar için yatak, uzmanından alınır.

Kampanya 01-31 Mart 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Uyku Merkezleri’nden Bonus Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. 40. yıla özel Mart kampanyasına Mina ve Zambak yatakları dahildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. İşbir önceden haber vermeksizin ürünlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara KDV dahildir. Fiyat listesinin içeriğinin, her türlü bilginin, görselin ve tasarımların tüm hakları saklıdır.