English

İşbir Yatak’tan yaz enerjisini katlayan net yüzde 30 indirim fırsatı

Yatak uzmanı İşbir Yatak, Temmuz ayını Viscostar akıllı yataklar ve medikal destek ürünleri olan Viscomed yastıklarda uyguladığı net yüzde 30 indirim ile taçlandırıyor.

Gina SetTeknoloji öncüsü yatak uzmanı İşbir Yatak’ın Temmuz ayı boyunca geçerli olan net yüzde 30 indirim kampanyasından faydalananlar yaz enerjisini katlıyor. Yüksek kalite Viscoelastik malzeme ile ürettiği Viscostar akıllı yatakları, basınç azaltıcı özelliğe sahiptir. İçeriğindeki hafıza hücreleri, vücut ile temas ettiği anda ısı ve ağırlığa bağlı olarak hareketlenmeye başlar. Yataktaki istenmeyen dönme hareketlerini azaltır ve uyku kalitesini arttırır. Huzurlu ve konforlu uykunun sağladığı zindelik ile yaz aylarının enerjisini katlama fırsatı bu sefer net yüzde 30 indirim fırsatı ile geldi.

Kaliteli bir yastık rahat ve sağlıklı uykunun vazgeçilmezidir. Huzurlu ve konforlu uykuya bütünlük kazandıran önem verilmesi gereken bir sağlık ürünüdür. İşbir Yatak’ın Viscomed ürün gamında baş ve boyun için üretilen yastıklara ek olarak bel, sırt, basen ve bacak bölgelerine destek sağlayan viscoelastik malzemeden üretilen yastıklar da bulunmaktadır. Bu ürünler vücuda tam uyum sağlar ve vücut üzerindeki basıncı azaltarak sağlıklı kan dolaşımına zemin hazırlar. Geriye sadece konforlu uykunun ve katlanan yaz enerjisinin tadını çıkarmak kalır.

İşbir Yatak’ın medikal destek ürünleri huzursuz uykuyu önlemek için en ideal ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. ViscoSnore, uyku sırasında hava geçiş yolunda horlamaya neden olan gevşemiş yumuşak dokuların hafifçe gerilmesini sağlayarak horlamanın azaltılmasına yardımcı olur. Nefes alışverişinin kolaylaşmasını sağlayarak, buna bağlı uykuda aşırı terlemeyi, mide yanmasını ve huzursuz uykuyu önler. Sırtüstü yatma zorunluluğu olan kişilerde rahatlığı sağlamak üzere tasarlanan Multirest ise dizleri bel seviyesinden yüksekte tutmayı kolaylaştırır. Omurlar arası bağların gerilmesini engeller. Alt vücut ve omurgadaki gerginliği ve stresi azaltır.

Basın bülteni ve fotoğrafları indirmek için tıklayınız.