English

İşbir Holding Firmaları

1968 yılında kurulan İşbir Holding aileye bağlı tüm şirketleri ile toplam 350.000 m²lik üretim tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor.

İşbir Holding Ailesi

Tam 51 yıl önceydi…

İŞBİR HOLDİNG, küçük halk tasarruflarının büyük yatırımlara dönüştürülmesi amacıyla kuruldu. İlgilendiği sektörlerin lider şirketlerinden oluşan İşbir Holding, toplam 350.000 m²lik üretim tesisleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

Her yaştan, her meslekten insanı anlayan, dinleyen ve yardımcı olmaya çalışan 2.500 insandan oluşur İşbir Ailesi. Günümüze kadar, İşbir ailesinin her bir ferdi şirketlerin gelişimine katkıda bulunmuş ve bu katkı nesilden nesile aktarılmıştır. Bu tecrübe aktarımı, teknoloji alanında olduğu kadar, firma değerleri açısından da kendini göstermiştir.

isbir_tarihce

İşbir’in temel felsefesi üretmek kadar, insan da yetiştirebilmektir.

O günlerden günümüze kalan en önemli miraslarımızdan birini şöyle açıklayabiliriz:

DEĞERLER MESELENİN ÖZÜDÜR. BİZE KİM OLDUGUMUZU VE NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ SÖYLERLER.

DEĞERLER HEM KURULUŞLARIN HEM DE ÇALIŞANLARIN ÖZÜDÜR. ELBETTE FİRMA ÇALIŞANLARI DA DEĞİŞEBİLİR. ANCAK FİRMA DEĞERLERİ KALICIDIR.

Bizi geleceğe taşıyacak olanlarda geçmişten bugüne taşıdığımız değerlerimizdir.

İşbir ailesinin geçmişi, insanlık adına kazanılan başarılarla doludur. Başarımızı yeni nesillere bilgi ve tecrübe olarak aktarmamıza ve insana duyduğumuz saygıya borçluyuz.

Bugün İşbir Ailesi için 51 yıl öncesinden farklı olan tek şey Ailemizin genişlemesi, faaliyet alanlarımızın artması, dolayısıyla daha çok sayıda insana hizmet sunabilmemizdir.

Holding Şirketleri: