English

İşbir Yatak medikal ürünlerinde indirim!

 

“Yaşam kalitenizi yükseltmek için ihtiyacınız olan sihir değil, sadece bir yastık!”

 

 

2014 yılı, İşbir Yatak için medikal ürünler yılı! 2014 yılı boyunca medikal destek sistemlerimizi sizlerle en uygun şartlarda buluşturmak için dönemsel kampanyalar yapacağız. Türkiye’nin önde gelen sünger üreticilerinden İşbir Sünger Sanayi’nin alt firması olarak sizlere sunduğumuz, piyasadaki birçok üretimden farklı açık hücreli viskoelastik malzemeden üretilen medikal destek sistemlerimizin farkını siz de göreceksiniz!

Kaliteli bir yastık seçimi rahat ve sağlıklı uykunun vazgeçilmezidir. Sıradan yastıklarda kullanılan kalitesi yetersiz dolgu malzemesi baş ve boyun ağrılarına, astım gibi hastalıklara davetiye çıkarır. Bu yüzden size en uygun medikal destek yastığını seçip uykunuzun tadını çıkarmanızı diliyoruz.

Varan 1 – Vücut baş bölgesi destek yastıklarında %40 indirim

İlk kampanyamız vücudun baş bölgesiyle ilgili destek yastıklarıyla başladı. Bu yastıkları Türkiye’deki yaygın Uyku Merkezlerimizde dilediğiniz zaman deneyebilirsiniz…

Kampanyada hangi yastıklar var?

ViscoPil – Vücut Destek Yastığı: Boyun, sırt ve bacakları uygun pozisyonda ve formda tutar. Dinlenirken ve uyurken boyuna, alt sırta ve bacaklara rahatlık sağlar. Otomobilinizde kol/dirsek altına destek için kullanılabilir. Optimum uyku kalitesi için basıncın eşit dağılımını sağlar ve minimum düzeye indirir.

 

ViscoSnore – Horlama Yastığı: Uyku sırasında hava geçiş yolunda horlamaya neden olan gevşemiş yumuşak dokuların hafifçe gerilmesini sağlayarak horlamanın azaltılması hedeflenir. Nefes alışverişinin kolaylaşmasını sağlayarak, buna bağlı uykuda aşırı terlemeyi, mide yanmasını ve huzursuz uykuyu önler.

ViscoGoldJel  Boyun Destek Yastığı: Boyun fıtığı veya boyun problemleri yaşayan kişilerde, sırtüstü ve yan yatışlar için idealdir. Boyun omurgasının anatomik yapısına uygun şekliyle, boyun ve omuz kaslarını destekler, gevşeme sağlar. Özel tasarımı sayesinde, düzgün nefes alınmasını sağlar. Üretiminde insan sağlığına zararlı CFC gazı kullanılmamıştır. Viskoelastik malzemeden yapılmış olması daha iyi hava dolaşımı sağlar. Terlemeyi önler. Astım hastalarının problemi olan mikro-organizmaların barınmasına fırsat tanımaz. İç yüzeyindeki jel katman sayesinde serinlik sağlar.

ViscoLife  Boyun Destek Yastığı: Açık hücreli viskoelastik malzemeden üretildiği için hava dolaşımı mükemmeldir. Boyun ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlar. Uykudaki pozisyona ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, hem başı hem de boynu destekler.

ViscoMoon  Viskoelastik Boyun Destek Yastığı: Yolculuk sırasında, araç içinde uyuma zorluğu çekenler için pratik kullanımlı bir çözümdür. Boyun ve omuz kaslarını bir bütün olarak rahatlatır. ViscoMoon, vücut ısısı ve basıncına duyarlı viskoelastik malzemeden üretilmiştir.

 

Polirest  Homojen Destek Yastığı: Çok fonksiyonlu olup, vücudun farklı bölümlerinde (baş, boyun, bel, bacak, diz ve bilek altı) kullanılabilir. Ayrıca hamileler için hem sol hem sağ yan destek olarak kullanılabilir. Ağrılı hassas bölgeleri ve basınç rahatsızlığı olanlar için üretilmiş keyif yastığıdır.

 

ViscoGold – Boyun Destek Yastığı: Boyun fıtığı veya boyun problemleri yaşayan kişilerde, sırtüstü ve yan yatışlar için idealdir. Boyun omurgasının anatomik yapısına uygun şekliyle, boyun ve omuz kaslarını destekler, gevşeme sağlar. Özel tasarımı sayesinde, düzgün nefes alınmasını sağlar. Horlamanın azaltılmasına yardım eder.

 

ViscoLife Jel – Jelli Boyun Destek Yastığı: Açık hücreli viskoelastik malzemeden üretildiği için hava dolaşımı mükemmeldir. Terlemeyi önler. Boyun ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlar. Uykudaki pozisyona ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, hem başı hem de boynu destekler.  Üretiminde insan sağlığına zararlı CFC gazı kullanılmamıştır. Astım hastalarının problemi olan mikro-organizmaların barınmasına fırsat tanımaz. İç yüzeyindeki jel katman sayesinde serinlik sağlar.

Aralarında mutlaka sizin için de bir yastık vardır…