English

Medikal yastıklarda yüzde 30 indirim

“Yaşam kalitenizi yükseltmek için ihtiyacınız olan sihir değil, sadece bir yastık!”

2014 yılı, İşbir Yatak için medikal ürünler yılı! 2014 yılı boyunca medikal destek sistemlerimizi sizlerle en uygun şartlarda buluşturmak için dönemsel kampanyalar yapacağız. Türkiye’nin önde gelen sünger üreticilerinden İşbir Sünger Sanayi’nin alt firması olarak sizlere sunduğumuz, piyasadaki birçok üretimden farklı açık hücreli viskoelastik malzemeden üretilen medikal destek sistemlerimizin farkını siz de göreceksiniz!

Kaliteli bir yastık seçimi rahat ve sağlıklı uykunun vazgeçilmezidir. Sıradan yastıklarda kullanılan kalitesi yetersiz dolgu malzemesi baş ve boyun ağrılarına, astım gibi hastalıklara davetiye çıkarır. Bu yüzden size en uygun medikal destek yastığını seçip uykunuzun tadını çıkarmanızı diliyoruz.

Bu dönemim yüzde 30 indirimli ürünleri

Polirest Homojen Destek Yastığı

 

Çok fonksiyonlu olup, vücudun farklı bölümlerinde (baş, boyun, bel, bacak, diz ve bilek altı) kullanılabilir. Ayrıca hamileler için hem sol hem sağ yan destek olarak kullanılabilir. Ağrılı hassas bölgeleri ve basınç rahatsızlığı olanlar için üretilmiş keyif yastığıdır.

 

 

ViscoGold Boyun Destek Yastığı

 

Boyun fıtığı veya boyun problemleri yaşayan kişilerde, sırtüstü  ve yan yatışlar için idealdir. Boyun omurgasının anatomik yapısına uygun şekliyle, boyun ve omuz kaslarını destekler, gevşeme sağlar. Özel tasarımı sayesinde, düzgün nefes alınmasını sağlar. Horlamanın azaltılmasına yardım eder.

 

ViscoLife Boyun Destek Yastığı

Yüksek yastık sevenlere…

Açık hücreli viskoelastik malzemeden üretildiği için hava dolaşımı mükemmeldir. Boyun ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlar. Uykudaki pozisyona ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, hem başı hem de boynu destekler.

 

 

ViscoGold Jel Boyun Destek Yastığı

Boyun fıtığı veya boyun problemleri yaşayan kişilerde, sırtüstü  ve yan yatışlar için idealdir. Boyun omurgasının anatomik yapısına uygun şekliyle, boyun ve omuz kaslarını destekler, gevşeme sağlar. Özel tasarımı sayesinde, düzgün nefes alınmasını sağlar. Horlamanın azaltılmasına yardım eder. Viskoelastik malzemeden yapılmış olması daha iyi hava dolaşımı sağlar. Terlemeyi önler. Astım hastalarının problemi olan mikro-organizmaların barınmasına fırsat tanımaz. İç yüzeyindeki jel katman sayesinde serinlik sağlar.

 

ViscoLife Jel Boyun Destek Yastığı

Yüksek yastık sevenlere…

Açık hücreli viskoelastik malzemeden üretildiği için hava dolaşımı mükemmeldir. Terlemeyi önler. Boyun ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlar. Uykudaki pozisyona ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, hem başı hem de boynu destekler.  Üretiminde insan sağlığına zararlı CFC gazı kullanılmamıştır. Astım hastalarının problemi olan mikro-organizmaların barınmasına fırsat tanımaz. İç yüzeyindeki jel katman sayesinde serinlik sağlar.

ViscoSnore Horlama Yastığı

Nefes tıkanıklığı ve horlama tarihe karışıyor…

Uyku sırasında hava geçiş yolunda horlamaya neden olan gevşemiş yumuşak dokuların hafifçe gerilmesini sağlayarak horlamanın azaltılması hedeflenir. Nefes alışverişinin kolaylaşmasını sağlayarak, buna bağlı uykuda aşırı terlemeyi, mide yanmasını ve huzursuz uykuyu önler.

 

 

ViscoPil Vücut Destek Yastığı

Formunuzu koruyun…

Boyun, sırt ve bacakları uygun pozisyonda ve formda tutar. Dinlenirken ve uyurken boyuna, alt sırta ve bacaklara rahatlık sağlar. Otomobilinizde kol/dirsek altına destek için kullanılabilir. Optimum uyku kalitesi için basıncın eşit dağılımını sağlar ve minimum düzeye indirir.

 

 

ViscoMoon Viskoelastik Boyun Destek Yastığı

Yolculuklarda kesintisiz konfor…

Yolculuk sırasında, araç içinde uyuma zorluğu çekenler için pratik kullanımlı bir çözümdür. Boyun ve omuz kaslarını bir bütün olarak rahatlatır. ViscoMoon, vücut ısısı ve basıncına duyarlı viskoelastik malzemeden üretilmiştir.

 

 

 

ViscoRest Sırt Destek Yastığı

Gerginliği bir kenara atın…

Vücudun alt, yan ve sırt bölgesini destekler, doğru duruş sağlar. Omurganın doğal “S” eğriliğini korur. Otururken ve araba kullanırken sırt yorgunluğunu azaltacak ortopedik dizayna sahiptir. Sinirler ve kaslar üzerindeki gerginliği azaltarak, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

 

 

ViscoFort Sırt Yastıklı Oturma Minderi

Evde, ofiste ve arabada, konfor her yerde…

Bel bölgesini rahatlatır, sırt desteği ile sizi doğru pozisyonda tutar. Omurganın doğal eğriliğini koruyarak sırt ve bel ağrılarında tedaviye yardımcı olur. Birbirine birleştirilmiş iki parça halinde üretilmektedir.

 

 

 

ViscoFix Sırt Destek Yastığı

Şoförlerin sırtı yere gelmez…

Otururken ve araç kullanırken sırt yorgunluğunu azaltacak ortopedik tasarıma sahiptir. Bel omurgasına ideal destek vererek arka ve alt vücut ağrılarını rahatlatması hedeflenir.

 

 

 

ViscoSit Oturma Minderi

Çalışanların keyfi yerinde…

Vücut alt kısmının desteklenmesi ile doğru duruşu sağlar. Doğru oturma formu sağlayarak, rahatlık sunar ve uyuşmaları önlemesi hedeflenir. Otururken ve araba kullanırken yorgunluğu azaltacak ortopedik tasarıma sahiptir. Sinirler ve kaslar üzerindeki gerginliği azaltır.

 

 

ViscoFlex Oturma Minderi

Uzun süre oturanlar için…

Isıya ve basınca dayanıklı viskoelastik malzemeden üretildiği için, otururken kalça ve bacaklardaki basıncı dağıtır. Böylece uyuşukluğu önlemesi amaçlanır. Ağırlığınızı bütün oturma yüzeyine eşit olarak dağıttığı için, huzurlu, rahat ve konforlu oturmanızı sağlar.

 

 

ViscoRing Hemoroid ve Kuyruk Sokumu Yastığı

Oturma zorluğuna çözüm…

ViscoRing oturma zorluğu yaratan rahatsızlıklar için tasarlanmıştır. Kuyruk sokumu kemiği uzaması olan hastalar için özel biçimle şekillendirilmiştir. Minderin üst bölümünde etkin basınç azaltımı için yüksek yoğunluklu, ısıya ve basınca duyarlı viskoelastik malzeme kullanılmıştır. Oturma rahatlığı için kare yapıda ve uyuşmaları önleyecek ideal boyuttadır.