English

Ödüllerimiz

1968 yılında kurulan İşbir Holding aileye bağlı tüm şirketleri ile toplam 350.000 m²lik üretim tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor.

Ödüle layık gören başta müşterilerimiz olmak üzere herkese teşekkürlerimizle…

İşbir Holding ailesi, 50 yılı aşkın süredir insanlığa kaliteli bir yaşam sunma adına kenetlenmiş, bu amacı kendine yol haritası yapmış bir takım aslında. Attığımız her adımda çağın gerisinde kalmamak için çaba sarf ettik, etmeye de devam ediyoruz. Her zaman dünyayı, dünyada kullanılan teknolojiyi yakından takip ettik. Ürünlerimizde, vizyonumuzda ve amaçlarımızda son teknolojinin yanı sıra sektöre katkısı olacak yeniliklere el atmakta hiç tereddüt etmedik. Biz İşbir Yatak olarak, başından beri tüketicimize yalnızca doğru ürünleri sunmakla yetinmeyip, onları bilinçlendirmeyi de görev gibi benimsedik. Bugün aldığımız bu ödül ile de doğru yolda olduğumuzu bir kez daha görmüş olduk. Özetle heyecanlı, gururlu ve yeni başarılar için de çalışma azmi ile doluyuz…

Metin Gültepe
İşbir Sünger San. A.Ş. CEO

(Finansbank, Capital ve Ekonomist dergilerinin Anadolu’daki şirketlere özel düzenlediği ve bu yıl 5′incisi gerçekleştirilen “Anadolu Markaları” yarışmasında “Büyük İşletmeler İmalat” kategorisinde ikincilik ödülünü alırken yaptığı konuşmadan…)

İşbir Yatak, kalitesinden ödün vermeyen, müşteri odaklı yaklaşımıyla
birçok ödüle layık görülmüştür.

tuketici-kalite-odulu

2010 – 2011 – 2012 ve 2015

Tüketici Kalite Ödülü

yilin-en-iyi-sirketi-2014

2014

Yılın En İyi Şirketi

dunya-kalite-odulu-2014

2014

Dünya Kalite Ödülü

yilin-en-moda-yatak-odulu-2015

2015

Yılın En Moda Yatak Ödülü

uluslar-arasi-kalite-odulu

2012

Uluslararası Kalite Ödülü

anadolu-markalari-odulu

2011 ve 2012

Anadolu Markaları Ödülü

ab-kalite-odulu

2009 ve 2011

AB Kalite Ödülü

Uluslararası Kalite Ödülü, AB Kalite Ödülü ve Tüketici Kalite Ödülü, Lob’in Turkey tarafından; Anadolu Markaları Ödülü, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından; Yılın En Moda Yatak Ödülü, Fashion TV tarafından verilmiştir.