English

Uykunun En Doğal Hali

Uykunun En Doğal Hali

İyi bir uyku için, doğru yatak seçiminde kullanılan teknoloji kadar, kullanılan malzemenin doğallığının da çok büyük bir önemi bulunuyor. Yün, bambu, pamuk, kaz tüyü gibi doğal malzemeler kullanılarak üretilen yatak ürünlerini edinerek uyku kalitenizi en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

İşbir Yatak’ın doğal malzemeler kullanılarak ürettiği yastık ve yorganlar, teninize en doğal dokunuşları yaparak sizi sağlıklı bir uykuyla buluşturuyor. Siz en doğal halinizle uykuya dalarken biz teninizin rahatça nefes almasını sağlayarak size iyi bir uyku vaat ediyoruz.

En doğal halimizle karşınızdayız!

 

Sağlıklı ve Hijyenik Bir Uyku için, Bambu Yorgan-Yastıklar

Doğal bambu katkılı esnek ve ince elyaftan üretilen bambu yorgan ve yastık çeşitlerimiz, nem çekme ve yüksek hava geçirgenliği özellikleriyle vücudunuzun nefes almasını sağlayarak, terlemeyi önlüyor. Kimyasal içermeyen, tamamen doğal malzeme kullanılarak üretilen Bambu Uyku Ürünleri, siz ve bebeğiniz için ipeksi, hafif ve yumuşak dokusuyla sağlıklı ve hijyenik bir uyku sunuyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilir ve kurutulabilir yapısıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/diger-ev-tekstili/bambu-yorgan/
https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/diger-ev-tekstili/bambu-yastik/

 

Dört Mevsim Kaliteli Uyku Deneyimi için, Yün Yorgan-Yastıklar

Soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı yapısıyla dört mevsim kaliteli uyku deneyimi sunan, özel İngiliz yünü kullanılarak üretilen yün yorgan ve yastılar, nemi emerek buharlaştırıyor. Bu sayede benzersiz bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Isıyı eşit dağıtan yapısıyla yatak iklimini dengeleyen, alerji riskini azaltan, ince, uzun ve kıvrımlı lif özelliklerinin yanı sıra nefes alan yapısıyla sağlıklı bir uyku vaat ediyor.

https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/diger-ev-tekstili/yun-yastik/
https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/diger-ev-tekstili/yun-yorgan/

 

Tarladan Yatağınıza Uzanan Bir Doğallık Yolculuğu: Pamuk Yorgan-Yastıklar

Doğal malzemeden üretilen pamuk yorgan ve yastıklar, vücudunuzun şekliyle uyum sağlayan yapısı ve yumuşaklığı ile sağlıklı ve konforlu bir uyku sunuyor. Ekstra bir bakım gerektirmemesi açısından kullanımı kolaylığı da sunan Pamuk Yorgan-Yastıklar, yüksek nem geçirgenliğine sahip özelliği ile de uyku kalitenizi yükseltiyor.

https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/diger-ev-tekstili/pamuk-yastik/
https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/diger-ev-tekstili/pamuk-yorgan/

 

En Yüksek Termo Güce Sahip Bir Uyku için, Kaz Tüyü Yorgan-Yastıklar

Kaz tüyünün hafif, yumuşak ve esnek dokusunu sunan kaz tüyü yorgan ve yastıklar, iyi bir uykuya yüksek termo güç kazandırıyor. Kaz tüyünün ısıyı diğer malzemelere göre iki buçuk kat daha fazla koruyan ve yüksek hava geçirgenliği özelliği ile ideal uykuyu yeniden tanımlıyor. Doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudunuzu koruyarak, gerekli olan nem derecesini muhafaza ederek uyku için en doğru atmosferi sunuyor.

https://www.isbiryatak.com/urunlerimiz/beyaz-ev-tekstili/kaz-tuyu-urunler/

 

Doğallığın Teknolojisi: Comforel Naturel Bambu Yastık

Comforel Naturel Bambu Yastık, en düşük ağırlıkla en yüksek konfor sağlamak üzere özel olarak bir araya getirilmiş ince ve hafif liflerden oluşuyor. İpeksi, hafif ve yumuşak dokusuyla da yastığın en doğal halini sunuyor. Şeklini her şartlarda koruyabilen yapısı, çamaşır makinelerinde yıkanabilme ve kurutulabilme avantajı sağlıyor.

https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/comforel-nature-bambu-yastik/

 

İdeal Uyku Konforu için Kaz Tüyü Uyku Pedi

Hafif, yumuşak ve esnek yapısıyla vücudunuzun nefes almasını sağlayan kaz tüyünden üretilen uyku pedi, yüksek termo gücü etkisiyle ısıyı muhafaza ediyor. Yüksek hava geçirgenliği ile en ideal uyku konforunu sunuyor. Üretiminde kullanılan kaz tüyü, doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyarak, en uygun nem derecesini sabit tutuyor. “Hygroscopic” (nem emici) özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlayarak terlemenin önüne geçiyor.

https://www.isbiryatak.com/urunler/beyaz-ev-tekstili/kaz-tuyu-uyku-pedi/