English

Yatak Kliması ile yazları serin, kışları sıcak

Değişen mevsimleri, dilediğiniz şekilde ısıtıp, soğutabileceğiniz İşbir Yatak Kliması ile karşılayın!

“Hani kışın yatağı ısıtan elektrikli battaniyeler var ya, yazın da onların yatak soğutanından olsa satış rekoruna koşardı. Acaba ben mi yapsam?” demiş geçen hafta Twitter’da sıcaklardan bunalan birisi. Böyle bir ürünü yapmak için geç kaldığını söylemesek de, yatağınızın ısısını ayarlayabildiğiniz Yatak Klimamızın linkini gönderdik yatağında sıcakla savaşan sevgili Twitter kullanıcısına.

“Yazları serin, kışları sıcak,” artık ayrı bir anlam ifade ediyor popüler ürünümüz Yatak Kliması ile. Nedir, ne değildir, nasıl çalışır, özellikleri nelerdir, Yatak Klimamıza bir göz gezdirelim.

Yatak Kliması nedir? İçindeki ısıtma ve soğutma sistemiyle yatağın yüzeyinin ısısını ayarlayan yatak pedidir. Yatak Kliması ile kendi uyku ısınızı belirleyebilir, ortamı kişiselleştirerek mükemmel bir gece uykusuna kavuşabilirsiniz.

Ne zaman kullanabilirsiniz? Yılın 12 ayında, her yatakta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nasıl çalışır? Yatak Kliması pedinin içine yerleştirilmiş su boruları, ideal uyku ısısını koruyabilmek için iklimlendirilmiş suyu minder yüzeyi boyunca gezdirirler. Bu su boruları vücudun hissetmeyeceği kadar ince olup, suyun devir daim yapmasını sağlayan motor da sessiz çalışır. Yatak Kliması’nı özel kumandasıyla istediğinizde ısıtıp, istediğinizde soğutabilirsiniz.

Özellikleri: 

Yaza veda etmeden yatağınızı siz de klimalandırın!