Yataklar

İyi yaşamanın, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, her şeyden önce iyi bir uykudan geçiyor.

İyi bir uyku içinse her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekiyor. Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş bir yatakta uyumak kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarının oluşmasına neden olur.

Ürün teknolojilerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

YATAK

Hiç kimse hiçbir eşyasını (araba, bilgisayar, çalışma masası vb. günde 8 saat süreyle kullanmamaktadır. Yatak bir promosyon ürünü değil, yaşamımınızın üçte birini paylaştığımız ciddi bir sağlık ürünüdür…

Yatak vücudun gömülmesini engelleyecek kadar sert, ama sırt eğrilerini koruyacak kadar da yumuşak olmalıdır.

Hem sağlıklı insanlar, hem de bel, boyun ve sırt ağrısı gibi sorunları olanlar vücudun şeklini alan bir yatakta yatmalıdır.

Eski çağlarda yatak, evdeki en önemli eşyaydı ve bireylerin toplumsal konumlarını belirleyen bir semboldü. Daha sonraları yatağın değeri unutulmaya başlandı. Ancak günümüze gelindiğinde bilim göstermiştir ki, yatağın rahatlığı insan sağlığını doğrudan etkiler. Bilimin bu bulguları yatağın önemini bir kere daha artırmıştır.

Şimdi yatağınızın değişim zamanı olabilir…

Magnetic Field Deficiency Syndrome Manyetik Alan Sendromu Nedir?

Magnetic Field Deficiency Syndrome

Manyetik Alan Sendromu Nedir?

Vücudun ihtiyaç duyduğu doğal manyetik enerjinin bozulması sonucu yaşanan uykusuzluk, yorgunluk, kronik ağrılar, omuz, sırt ve boyun ağrıları, baş ağrısı, baş dönmesi gibi semptomların bir arada görünmesi durumudur.

VISCOSTAR Ergoplas Polimer Yaylı Viskoelastik Akllı Yatağımız bu sendromu önleyecek polimer yay teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

Advanced Micro Encapsulation System

Advanced Micro

Encapsulation System

Mikrokapsülleme yönteminde mikroskobik düzeyde koku zerrecikleri dış etkenlerden korunması için özel bir polimerik çeperle kaplanarak, 1 cm2’de milyarlarca tanecik boyutunda yer alacak şekilde kumaş dokusu içine yerleştiriliyor. Kullanılmadığı zaman koku zerrecikleri kapalı konumda kalıyor. Kullanılırken sürtünme, temas veya belirli bir ağırlıkla patlayarak mikrokapsül açılıyor ve kokular ortama salınıyor.

Lavander Garden Pocket Lavanta Kokulu Paket Yaylı Yatak mikrokapsülleme yöntemi ile lavanta kokusu yayacak şekilde üretilmiştir.

Denizyosunu Özü ile... Sadece Uzanın ve Rahatlayın

Denizyosunu Özü ile...

Sadece Uzanın ve Rahatlayın

Vücudunuz ve zihniniz için gün boyu stresten arınmanız çok önemlidir. Mükemmel elektrik iletkenliğine sahip olan karbon fiberli kumaşlarla vücudunuzda birikmiş olan elektrik ve gerginlik yaratan stresi uykunuz sırasında vücudunuzdan atmanız artık mümkün…

SeaCell&Wellness Anti-Stress</strong> yataklarda özünde deniz yosunu bununan karbon fiberli SeaCell kumaş kullanılmaktadır. Deniz yosunu bünyesinde bulunan zengin maddeler nedeniyle Çin tıp tarihinde özellikle cilde faydaları ile yer alır. SeaCell kumaş cildinize yumuşaklık ve tazelik katar. Elektrik iletken yapısıyla vücudunuzda gün içinde biriken elektriği uykunuz sırasında atabilmenize yardımcı olur. SeaCell kumaşı, hissedilebilir konforu sağlıkla buluşturur, çeşitli işlemlerden geçirilerek, sıradan tekstil ürünlerinden farklı olarak nefes alır ve yumuşaklık kazanır. İstenmeyen kokuları önlerken uyandırdığı temizlik hissi ile yatağınızda güven içinde uyumanızı sağlar.

At Saçının Özellikleri

At Saçının

Özellikleri

At Saçı doğal havalandırma özelliğine sahiptir. Hızlı buharlaşma gerçekleştirerek nemin dağıtılmasını sağlar. İçeriğinde at saçı kullanılan bir yatak, at saçının kusursuz havalandırma özelliği sayesinde, özellikle çok terleyen insanları kesintisiz ve sağlıklı bir uyku ortamına kavuşturur.

Troia At Saçı Yatak içeriğinde kullanılan at saçı katman sayesinde kışın sıcak yazın serin tutarak dengeli uykunun kazançlarını hayatınıza katıyor…