{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
Filtreler
Temizle
Ölçü
Filtreler
Temizle
{{translate.size}}
Filtreler
Temizle
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
Temizle
Görünüm

YATAKLAR

Yatak Uzmanı İşbir Yatak ile sağlıklı uykular, mutlu sabahlar!

Yatak Uzmanı İşbir Yatak'ın her beklentiye, her vücut yapısına uygun yatak modelleri ile tanışmak için siz de acele edin! Yatak Uzmanı İşbir Yatak’ın sahip olduğu teknolojiler ile geliştirmiş olduğu tüm yatak modelleri; tüm İşbir Yatak Uyku Merkezlerinde ve online satışa açılan www.isbiryatak.com adresinde.

 Yoğun ve yorucu bir günün ardından, vücut yapısına en uygun yatakta huzurlu rüyalara dalıp sabahları günü mutlulukla karşılamayı kim istemez ki?

Uyku ve yatak yaşam kalitesini doğrudan etkiler. Bu yüzden yatak seçiminde marka güvenirliği ve gerekli sağlık sertifikaları önemlidir. İşbir Holding güvenilirliğiyle faaliyet gösteren İşbir Yatak, 40 yılı aşkın sektör deneyimine sahiptir. Uyku sağlığı konusunda yüksek bilince sahiptir ve gerekli sağlık sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Vücudunuza en uygun yatağı nasıl seçersiniz?

Yatağınızda hangi dolgu malzemesinin kullanıldığı çok önemli! Seçeceğiniz yatakta kullanılan dolgu malzemesi, tüm gece konforla uyumanızı sağlar.

Omurganız çok önemli, onu koruyun!

Çökmüş, çok yumuşak ya da çok sert yataklar omurganızı dengelemez ve bu, uzun vadede büyük sorunlara sebep olur. Zarar gören bir omurganın tüm vücuda olumsuz yönde etkileri vardır. Satın alacağınız yatakta rahatça sağa ve sola dönebilmeniz hem uyku konforunuz hem de uyku sağlığınız açısından çok önemlidir. Bu nedenle yatak seçimi yaparken, omurganıza en uygun modelleri araştırıp buna göre seçim yapmalısınız. İşbir Yatak olarak  geliştirdiğimiz yüksek yoğunluklu ViscoStar konfor katmanları omurganıza tam uyum sağlar, belinizi doldurur. Omurganızın doğal duruşunun gece boyunca da aynı şekilde kalmasını sağlar.

Paket Yaylı Yatak Teknolojisi

İşbir Yatak’ın paket yaylı yataklarında, standart paket yayların yanı sıra ergonomiyi en iyi hale getiren 5 bölgeli ve 7 bölgeli paket yaylar kullanılır. Böylelikle omurganızın doğal eğrisi korunur.

Bel boşluğu!

Seçeceğiniz yatağın vücudunuzu en iyi şekilde saracağından ve bel boşluğunuzu en uygun şekilde doldurabileceğinden emin olmalısınız. Yataklarda kullanılan dolgu malzemeleri, bel boşluğunuzu doldurmalı fakat içine hapsetmemelidir. Sağlıklı bir uykunun en önemli etmenlerinden biri de budur.

Gece boyu nefes alabilen dolgu malzemeleri

İyi bir yatak, nefes alabilir dolgu malzemeleriyle üretilmelidir. İşbir Yatak’ın sahip olduğu dolgu malzemeleri  gece boyu nefes alır ve böylelikle, en konforlu uykular için uygun bir uyku zemini hazırlanmış olur. Son teknoloji ile ürettiğimiz yataklarımızda; deve tüyü, at saçı, Hindistan cevizi liflerinden oluşmuş doğal dolgular; Quallofil Allerban gibi kalitesi tescillenmiş yüksek hava geçirgenliğine sahip özel tasarım malzemeler kullanır.

Yatağınızın boyutu da çok önemli!

Odanızın genişliğine uygun, mümkün olduğunca büyük bir yatak almak, uyku konforunuz için vazgeçilmez diğer faktörlerden biridir. Küçük ebatlarda üretilen yataklar uyku kalitenizi büyük ölçüde olumsuz yönde etkiler. İdeal yatak boyu, en uzun partnerden en az 10-15 cm uzun, eni ise minimum 130 cm olmalıdır. İşbir Yatak’ta her bazaya uygun olabilecek 10’un üstünde standart ölçünün yanı sıra, her vücut tipine ve boy uzunluğuna göre kişiselleştirilmiş, özel ölçüde yatak üretim seçeneği de vardır.

Unutmayın; gününüzün nasıl geçeceğini belirleyen en önemli faktörlerden biri yatak seçimidir!

Gelişen dünya düzeni, yoğun tempo ve beraberinde gelen birçok etmen, uykunun ve dolayısı ile yatağın hayatımızdaki önemini göstermektedir. Bu sebeple, yatak seçimi yaparken önemli olan tek faktör yatağın uygun fiyatlı olması değil, vücut yapınıza en uygun olmasıdır. Ortalama 8 saatinizi geçirdiğiniz yatağınız, günün geri kalanının kalitesini belirler. Siz de İşbir Yatak dünyası ile tanışıp, kaliteli ve mutlu günler için bir adım atın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.