‘’Yatak Uzmanı’’ kimliği ve İşbir Holding tecrübesiyle sektöre yön veren İşbir Yatak, her geçen gün büyüyen yapısı ile prestijli ve güçlü bir marka olarak, sizi de başarı öyküsüne ortak olmaya davet ediyor!


Neden İşbir Yatak?

 

 • Yarım asırlık bir deneyimin ışığında başarı öykümüze ortak olun!

  Sürdürülebilir büyümenin gücüne inanarak, Türkiye’nin öncü ve yenilikçi markası olan İşbir Yatak, dünyada da ergonomik, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

 • Güçlü marka bilinirliği ve her geçen gün büyüyen yapısı ile İşbir Yatak

  İşbir Yatak güvencesi ile uluslararası standartlarda yüksek teknoloji ile üretilen ürünler, Türkiye’nin yanı sıra başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, 30’dan fazla ülkede kullanıcıları ile buluşmaktadır.

 • İşbir Yatak İle Yenilikleri Hayata Geçirin!

  Teknoloji öncüsü İşbir Yatak, müşteri odaklı teknolojik uyku ürünleri, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalitede üretilen fonksiyonel tasarımları ile kullanıcıların öncelikli tercihi olarak yer almaktadır.

 • Satış Öncesi ve Sonrası Profesyonel Destek

  İç pazarda satış lideri, dış pazarda dünya markası olan İşbir Yatak, kullanıcılarına yüksek kaliteli, sağlıklı ve ergonomik ürünler sunar ve müşteri memnuniyetinde sektöründe liderdir.


 • Hızlı Teslimat

  Güçlü üretim, teknolojik alt yapısı, pazarlama ve lojistik ağı ile hızlı teslimat avantajı sağlamaktadır.

  İşbir Yatak, yarım asırlık tecrübesi, alanında uzman kadrosu ile deneyimlerini aktarmakta ve bayilerin; ihtiyaç, talep ve önerilerine titizlikle yaklaşmaktadır.
Bize Ulaşın
Ad
Soyad
E-Mail
Departman & Bölüm
Açıklama
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.