Teslimat ve İade Koşulları

İşbir Yatak’tan vereceğiniz ev tekstili ürünlerinin kargoya verilme süresi 3 iş günüdür. Yatak siparişlerinizde siparişini verdiğiniz yatağın stok durumuna ve üretimine göre 5-21 iş günü sürmektedir.

Bu süreler stokların durumuna göre artıp azalabilmektedir.

Siparişinizin durumunu Hesabım --> Siparişlerim kısmından kontrol edebilirsiniz. Tüm süreçler size mail ve sms ile bildiriliyor olacaktır.

Satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

  • İadeler faturası ile, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
  • İade edilecek ürünün etiketi üzerinde olmalıdır. Ürüne ait tüm aksesuarlar, ürünle iade edilmelidir.
  • Ürün kullanılmamış, zarar görmemiş, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
  • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.


Ev Tekstili ürünü iadelerinizde ürünü UPS Kargo veya Yurtiçi Kargo ile gönderilmelidir. İade gönderilerinde kargo bedeli alınmamaktadır. 0850 255 00 66 numaralı telefondan 1E789F müşteri kodu ile, UPS kargo kuryesini adresinize çağırarak kolayca iadenizi gönderebilirsiniz. Tercih ederseniz Yurtiçi Kargo şubelerinden 221257810 kodu ile de iade kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Yatak iadeleriniz için Müşteri temsilcimizi arayarak ilgili süreçleri başlatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.