İnsan kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

İşbir’li olmak!

İnsan Kaynakları Politikamız

İşbir Yatak olarak, tüm faaliyet ve ilişkilerimizde etik standartlara uygun olarak çalışıyoruz. Bu kapsamda IK politikamızı vizyon, misyon ve büyüme stratejilerimiz ışığında oluşturmaya özen gösteriyoruz. İnsan kaynağımızı geliştirmek ve büyütmek adına “yaşam boyu eğitim” felsefiyle hareket ediyor, tüm çalışanlarımızın kariyer yolculuklarına değer katmak için yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

• Kurumun hedeflerine ulaşmasına destek verecek, doğru kişileri doğru işlere yerleştirebilecek etkili işe alım yöntemleri geliştiriyoruz.

• Kurumsal büyümeyi destekleyecek kişisel gelişim programları, yönetici adayı programları, teknik eğitim programları gibi yapılandırılmış eğitim/gelişim programları organize ediyoruz.

• Çalışanların görevlerine, performanslarına ve sektöre uygun ücret sistemleri geliştiriyoruz.

• Şirket hedeflerine odaklı takım halinde çalışan ve iş birliği içinde olan insan gücüne önem veriyoruz.

• Mutlu, motivasyonu ve kalıcılık süresi yüksek insan gücü için sektöründeki en iyi çalışma ortamını sağlıyoruz.

İŞ BAŞVURULARI

Açık pozisyonlarımızı Kariyer.net / LinkedIn hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Genel Başvuru İçin Tıklayınız.

İŞE ALIM DENEYİMİ

Açık pozisyonlara yapılan başvuruların tümü; temel ve teknik yeterliliklere göre profesyonel bir inceleme sürecinden geçirilerek gruplandırılır. Görev tanımlarının gerekliliklerini karşılayan adaylar ile görüşmeler organize edilir. Adaylardan; mesleki yeterliliklere hakimiyet, iletişime açık olmaları, şirket politikamıza uygun etik değerleri taşıması beklenmektedir.

Mülakat ve diğer tüm başvuru süreçlerini tamamlamanız halinde insan kaynakları departmanımızın iş planlamaları doğrultusunda mail ya da telefon yoluyla tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

FIRSAT EŞİTLİĞİ

Holding kültürümüzün en önemli yapı taşlarından olan “eşitlik” ve “İşbir’li olmak” kavramlarından hareketle tüm çalışma arkadaşlarımız için ayrımcılıktan uzak bir iş ortamı sağlıyoruz. Cinsiyet, yaş, meslek, uzmanlık veya deneyimleri ne olursa olsun, tüm İşbir çalışanlarının kendilerini değerli ve eşit hissetmelerini önemsiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.