{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
Filtreler
Temizle
Ölçü
Filtreler
Temizle
{{translate.size}}
Filtreler
Temizle
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
Temizle
Görünüm

YORGANLAR

Sağlıklı bir uyku için yorgan seçiminin çok önemli olduğunu biliyor muydunuz? Günün % 30’luk dilimini uyuyarak geçiriyoruz. Geçirdiğimiz uykunun etkisi tüm gün sürerken, sağlıklı bir uyku için gerekli etmenlerden biri de yorgan seçimi! Uykudayken kendinizi rahat hissetmenizde büyük etkisi olan yorgan seçimi için Yatak Uzmanı İşbir Yatak’ın yorgan çeşitlerini deneyimleyebilirsiniz.

Yorgan seçiminizi yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı özellikler var. Gelin, birlikte inceleyelim! Seçim yapacağınız yorganın yüzeyine dikkat etmeli, terletmeyecek yapıda olan yorganları tercih etmelisiniz.  Vücudunuzun hava almasını sağlayan, kaliteli kumaşlardan üretilen yorganlar, konforlu bir uyku için vazgeçilmezlerdendir. Cildinize dost, terletmeyen yapıdaki yorganlar hem fizyolojik sağlığınıza hem de uyku sağlığınıza olumlu yönde katkıda bulunur.

Yorganınızın ölçüsü, boyunuza ve yatağınızın ebatlarına uygun şekilde olmalıdır. Uykuda geçirdiğiniz vakitlerde, yorganınızın boyutunun da önemi büyüktür.

Yorgan seçiminizi yaparken bir diğer önemli faktör de; yorganınızın hafifliğidir. İpek ve kaz tüyünden oluşan yorganlar hafif, yünden oluşan yorganlar ise daha ağırdır. Huzurlu konforlu bir uyku için üzerinizde hafif bir yorganın olması, uyku sağlığınıza olumlu yönde katkıda bulunacaktır.

Çeşitli ebatlar ve farklı yapılardan oluşan yorganlarımız ile tanışmak için https://www.isbiryatak.com/yorganlar adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.