Ödüllerimiz

ÖDÜLLERİMİZ

Kalite standartları, sağlıklı, hijyenik üretim ve müşteri memnuyeti...

A.C.E. AWARDS MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖDÜLLERİ

2021 - 2022 - 2023, İşbir Yatak, ŞikayetVar.Com tarafından düzenlenen A.C.E. Awards Ödül Töreni’nde ‘’Yatak’’ kategorisinde, ‘’Müşteri Deneyimini En İyi Yaşatan Marka’’ olarak Diamond Birincilik Ödülü’ne layık görülmüştür.

İşbir Yatak, A.C.E Awards’ta yatak markası kategorisinde “Müşteri Deneyimini En İyi Yaşatan Marka” olarak üç yıl üst üste birincilik ödülüne layık görülmüştür.

EN İYİ YATAK MARKASI ÖDÜLÜ

2021, Gelin Damat Dergisi’nin düzenlediği törende, İşbir Yatak ‘’En İyi Yatak Markası’’ ödülüne layık görülmüştür.

Yatağın, sadece üzerinde uyunan bir materyal değil, uzmanlık gerektiren ve hayat kalitemizi doğrudan etkileyen önemli bir unsur olduğu bilinciyle tüm süreçlerine yön veren İşbir Yatak, yıllara dayanan tecrübesi ve yüksek teknolojili ürünleri ile kullanıcılara sağlıklı uyku ürünleri sunmaya, uyku kalitesini farklı bir boyuta taşımaya devam edecektir.

SEKTÖRE DEĞER KATAN MARKA ÖDÜLÜ

İşbir Yatak, pandemi döneminde geliştirdiği SST-UVC Hijyen Tüneli, Dezenfektanlı Paspas Projesi ve İşbir Mask projeleri ile Perakende Güneşi Ödül töreninde, ‘’Pandemi Dönemi Başarı Ödülü’nü’’ almaya kazanmıştır

TASARIM YARIŞMASI UYKU KATEGORİSİ BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

İşbir Yatak, İSMOB 2017 Tasarım Yarışması Uyku Kategorisinde, Nature Yatak ile Birincilik Ödülü’nü almıştır.

TÜYAP’ta gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı İSMOB, fuarla eş zamanlı gerçekleştirdiği ‘Tasarım Yarışması’ ile en yaratıcı ürünleri kategorilerine göre ödüllendirilen İşbir Yatak, teknolojisi ile dikkat çeken ve visko malzemeyle tasarlanan Nature Yatak, rakiplerinden farklılaşarak İSMOB Tasarım Yarışması'nda birincilik ödülünün sahibi olmuştur.

Diğer Ödüllerimiz

AB İNOVASYON VE KALİTE ÖDÜLÜ / 2009 ve 2011

İşbir Yatak, 1. Uluslararası Avrupa Birliği Kalite Zirvesi’nde, “AB 2009 Kalite Ödülü” ve 3. Uluslararası ‘’2011 Uluslararası AB Kalite Ödülü’’ alarak başarını taçlandırmıştır.

TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜ / 2010, 2011 ve 2012

İşbir Yatak, 2010, 2011 ve 2012 yıllarında ‘’Tüketici Kalite Ödülü’’ almaya hak kazanmıştır.

DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜ / 2014

Washington'da gerçekleştirilen, Uluslararası Dünya Kalite zirvesinde, ‘’Dünya Kalite Ödülü’nü’’ almaya hak kazanan İşbir Yatak, dünyanın farklı ülkelerinden birçok uluslararası firma temsilcisi, akademisyen ve iş uzmanlarını hem Türkiye hem de ABD'de kalitenin artırılması amacıyla bir araya getiren zirvede, ülkemize ‘’Dünya Kalite Ödülü’’ ile dönmenin gururunu yaşamıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.