Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İŞBİR HOLDİNG

1968 yılında Türk işçilerin kurduğu İşbir Holding; İşbir Sentetik, İşbir Sünger, İşbir Yatak, İşbir Ziraat, Ergo Yatak, İşbir Yay, İşbir Online olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren , 5000’i aşkın çalışanıyla toplam 300 bin metrekare kapalı alanda üretim, satış ve dağıtımını sürdürüyor. Türkiye’de ve dünyada katma değer yaratan konumuyla İşbir Holding; Ankara, Balıkesir, İzmir, Çankırı ve Hindistan’da bulunan fabrikalarında üretim gerçekleştiriyor.

Dünyada FIBC, Türkiye’de ise Big Bag olarak adlandırılan endüstriyel ambalaj, halı tabanı kumaşı, polietilen film, Compound Masterbatch üretimi yapan İşbir Sentetik ise tüm Avrupa Birliği ülkeleri ve Amerika başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıyor. Son teknolojiyle donatılmış makinelerle katma değeri yüksek ürünler geliştiren İşbir Sentetik, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük üreticileri arasında yer alıyor.

Üretimine 1977 yılında Ankara’da başlayıp İzmir Fabrikası ile stratejik bir yatırım yaparak büyüyen ve müşterilerine daha da yakınlaşan İŞBİR SÜNGER, esnek sünger konusunda yüksek pazar payı ile sektör lideri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. İşbir Sünger; yatak, koltuk, kanepe ve oturma grupları ile ev tekstili, imalat sektörü, oto döşeme, ambalaj, ısı – ses izolasyonu uygulamalarının temel girdisi olan “yüksek kalitede sünger” üretiyor. Çok seçenekli yoğunluk, renk, ebat, şekil ve fiziksel özellikteki esnek poliüretan sünger üretiminde; kalitesiyle, Türkiye’de ayrıcalıklı yerini korurken her geçen gün ihracat ağını da genişletiyor.

 

1968

İşbir Holding
kuruldu.

1971

İşbir Sentetik Dokuma Fabrikası
kuruldu. (Balıkesir)
 
 

1977

İşbir Sünger Fabrikası
kuruldu. (Ankara)

1997

İşbir Yatak Fabrikası
kuruldu. (Ankara)
 
 

2008

İşbir Ziraat Fabrikası
kuruldu. (Ankara)

2017

İşbir Mewar
kuruldu. (Hindistan)
 

2021

İşbir Yay
kuruldu. (Çankırı)

2021

Ergo Yatak
İşbir Holding tarafından
satın alındı. (Çankırı).

İŞBİR YATAK HAKKINDA

İşbir Holding’in son tüketiciyle buluşan ilk markası olan İŞBİR YATAK; yatak ve uyku sağlığı alanında geliştirdiği yüksek teknolojili ürünleriyle kullanıcılarını buluşturuyor. Sünger üretiminde sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile İşbir Yatak uyku dünyasına yön veriyor. Yeni nesil uyku teknolojilerini, yatağa uyarlayarak kullanıcılarına sağlıklı bir uyku ortamı sunuyor

Teknoloji ve inovasyon odaklı geniş ürün gamıyla uyku sağlığını maksimum seviyeye çıkaran İşbir Yatak, yurt genelinde 221 uyku merkezi, yurt dışında ise 17 ülkede 18 satış noktasında hizmet veriyor. İşbir Yatak, yatak sektöründe münhasır mağazacılığın öncüsü olan Yatak Uzmanı İşbir Yatak, nano teknolojiyi yatak sektöründe kullanarak açık hücre visco teknolojisinin Türkiye’deki ilk üreticisidir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.