{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
Filtreler
Temizle
Ölçü
Filtreler
Temizle
{{translate.size}}
Filtreler
Temizle
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
Temizle
Görünüm

BEBEK YATAKLARI

Bebeklerin sağlığı ve hem fiziksel hem de zihinsel gelişimleri için uykunun önemi çok büyüktür. Sağlıklı bir uyku, bebeğinizib gelişimini olumlu yönde etkiler ve bebeğinizin sakin bir yapıda olmasını sağlar.

Bebeğinizin uykusu, onun ve sizin için bu kadar önemliyken yatak seçiminin de ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorsunuz…Bebeğinizin sağlıklı ve deliksiz bir uyku ile buluşabilmesi için, doğru bir bebek yatağına sahip olması gerekiyor.

Doğru bebek yatağı nedir ve nasıl olmalıdır?

Bebek yatağı seçiminde en önemli olan iki madde;

  • Yatağın, bebeğinizin vücut yapısına uygun olması.
  • Yatağın, bebeğinize sağlayacağı konfor katmanları.

Bu iki maddeyi biraz detaylandıracak olursak;

Bebek yatağını kaplayan malzemenin mümkün olduğunca antibakteriyel ürünlerle üretilmiş olması gerekmektedir. Özellikle alerjisi olan bebekler için bu detay çok önemlidir…

Bebek yatağının sertliği, bebeğinizin hareket edebileceği yumuşaklıkta olmalıdır. Bebeklerin sağa sola dönme gibi hareketlerini kısıtlayacak yatak yapısı, onların uykuda geçirdikleri süre boyunca rahatsız olmalarına sebep olur.

Çok sert bebek yatakları, bebeğinizin omurgasını, çok yumuşak yataklar da bebeğinizin nefes almasını olumsuz yönde etkiler. Bu sebeple, vücut yapılarını destekleyecek bir bebek yatağı seçimi yapılmalıdır.

Bebek yataklarında önemli hususlardan biri de kolay temizlenebilen bir yapıda olmasıdır. Tercih edeceğiniz bebek yatağının kolay temizlenebilmesi önemlidir.

Bebeğinizin beşiğinin ebatlarına uygun şekilde bebek yatakları seçmeniz ilerde sorun yaşama olasılığınızı azaltır.

Bebek yataklarında önemli hususlardan biri de yatağın esnekliğidir. İncelemiş olduğunuz bebek yataklarına elinizle güç uygulayıp ne kadar sürede düzeldiğini gözlemleyip, yatağın esnekliği ile ilgili kendiniz deneyimlemiş olursunuz.

Tüm bu bilgilerden yola çıkarak bir bebek yatağı tercihinde bulunmanız bebeğinizin sağlıklı gelişimine olumlu yönde katkıda bulunacaktır.

Yatak Uzmanı İşbir Yatak, yalnızca yetişkinlerin değil, miniklerin de sağlıkla uyuyup mutlulukla uyanması için konforlu yataklar üretiyor.

Siz de bu konforu deneyimlemek için https://www.isbiryatak.com/bebek-yataklari adresini ziyaret edin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.