{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
Filtreler
Temizle
Ölçü
Filtreler
Temizle
{{translate.size}}
Filtreler
Temizle
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
Temizle
Görünüm

Mattress Protector

Çarşaf kullanımı, yerini alez kullanımına bıraktı!

Eskiden yatakların üzerine yalnızca çarşaf serilir, yatak bu şekilde korunur ve kullanılırdı. Gelişen ve değişen teknoloji ile alez kullanımı daha da yayılmaya başladı.

 Alez; yatağınızın kullanım ömrünü uzatıyor!

Kullandığınız alezler, yatağınızın üzerini kaplar ve yatağınızı uzun yıllar boyu korur.  Alezlerin yatağınızla temas eden kısımları su geçirmezdir ve içinde muşamba barıdırır, bu sebeple hava aldırmaz. Alezinizin hava aldırmayan yapısı vücudunuza temas etmez. Muşamba olan kısmı her türlü sıvıya dayanıklıdır, su geçirmez. Olası bir idrar kaçırma, terleme ya da vücut sıvısı sızıntısı gibi durumlarda aleziniz yatağınızı da sizi de korur.

Alezinizi Nasıl Kullanabilirsiniz?

Satın almış olduğunuz alezinizin her bir köşesinde yatağınızı kolayca kaplayabilmesini sağlayan alanlar mevcuttur. Alezinizi yatağınıza serdikten sonra bu alanları yatağınızın köşelerine geçirerek kolayca kaplayabilirsiniz. Alezinizin dört köşede de mevcut olan bu lastikli alanlar sayesinde yatağınızda kayması engellenir ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar.

Alezinizi Nasıl Yıkarsınız?

Alezinizi bir süpürge yardımıyla süpürüp üzerindeki tüm tüy ve tozları temizleyebilirsiniz. Aleziniz, makinede yıkanabilir özelliğe sahipse, makinenizi ‘hassas’ ayar moduna getirerek yıkayabilirsiniz. Makinede yıkanan alezinizi direkt güneş ışığı almayan bir yerde kurumaya bırakabilirsiniz. Alezinizi elinizde yıkayacağınız zaman ise, üzerindeki tozları aldıktan sonra yıkayacağınız kabın içine ılık su ve deterjan ekleyerek alezinizin yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hayat Kuratıyor!

Alezler özellikle çocuklu ailelerin hayatını kurtarıyor! Küçük çocukları olan ailelerin en çok zorlandığı konulardan biri olan yatağın ıslanması, alezler sayesinde ortadan kaldırılıyor.

Alezlerin bir diğer hayat kurtarıcı olduğu yaş grubu ise yaşlılar. İdrar kaçırma problemi yaşayan yaşlıların yataklarında bulunan alezler sayesinde sıvı bulaşmıyor, hem yatak hem de kullanıcılar olumsuz yönde etkilenmiyor.

Alez Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alezinizi seçerken yatağınızın boyutuna uygun modellerden tercih etmelisiniz. Kaliteli ve dayanıklı yapıya sahip olan alezleri seçmeniz hem alezinizi hem de yatağınızı koruyacaktır. Bakteri oluşumuna sebep olmayacak alezler tercih etmelisiniz.

 

Yatak Uzmanı İşbir Yatağın su geçirmeyen, üstün konfor sağlayan alezleri  ile tanışmak için www.isbiryatak.com adresini ve tüm Uyku Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.