Büyük Değişim Kampanyası

Türkiye’nin Yatak Uzmanı İşbir Yatak sizleri sağlıklı ve hijyenik uykularla buluşturmaya devam ediyor!

 

BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI ile sağlıklı uykuya terfi etmenin şimdi tam zamanı! Eskiyen yatağınızı 3000 TL’ye varan indirimle değiştirin. Yüksek teknoloji ürünü, akıllı hücre yapısına sahip ViscoStar Yataklar ile rahat edin!

 

Üstelik ING Taksitle ile 36 aya varan taksit fırsatını kaçırmayın!

 

Kampanya Detayları:

 

  • Kampanya ’ya ViscoStar Relax, ViscoStar Comfort, ViscoStar Nature, ViscoStar Boss, ViscoStar 100 Plus, Lateksit Menekşe, Lateksit Himera ve Pocket Spring Seacell yataklar 3000 TL’ye varan indirimlerle satışa sunulmuştur.

 

  • Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.

 

  • Kampanya sürecinde siparişlerde teslimat süresi 5 ile 21 iş günüdür.

 

  • Kampanyalı yataklardaki fiyatlar, değişim indirimli fiyatlardır.

 

  • Bu kampanyada müşterilerimizin eski yatakları alınmamaktadır.

 

  • Peşin fiyatına, kampanyaya katılan İşbir Yatak Uyku Merkezlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ayrıca tüm alışverişlerde belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara KDV dahildir. KDV veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Vergi oranının değiştiği tarihten itibaren verilen siparişlerin fiyatları, sipariş tarihine göre güncel fiyattan işlem görür. Fiyatlar ve garanti süreleri Türkiye’de geçerlidir. İşbir Yatak döviz kurlarının değişimi ve/veya farklı nedenlerle kampanya dönemi içerisinde fiyatlarını güncelleme hakkını saklı tutar. Ahşap ve döşemelik ürünlerde üretim lotu nedeniyle ton farklılıkları olabilir. Fiyat listesinin içeriğinin, her türlü bilginin, görselin ve tasarımların tüm hakları saklıdır. İşbir Yatak, fiyat listesindeki hatalardan ve baskı kaynaklı renk sapmalarından mesul değildir. İşbir Yatak, önceden haber vermeksizin ürünlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • ING Taksitle ile müşteriler İş Ortağı’ndan yapacakları alışverişler için karekod üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusu müşteri tarafından başlatılacak ve tamamlanacaktır. ING müşterisi olmayanların ING Mobil’den uzaktan müşteri olma adımlarını tamamlaması beklenir. Yasal vade sınırına tabi ürün gruplarında taksit sayısı değişkenlik gösterebilir. Peşin fiyatına taksit kampanya seçeneklerinden biri olup, İş Ortağı farklı kampanyalar sunabilir. İş Ortağı olmak için web sitesinden yapılacak başvurunun ING tarafından olumlu değerlendirilmesi gerekir. ING’nin uygun görmediği başvuruları onaylamama, koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme hakkı saklıdır. Uyku Merkezlerimizde geçerlidir. Detaylar: ingtaksitle.com ve ing.com.tr’de

 

 

Sağlıklı uykular, mutlu sabahlar için Yatak Uzmanından Alınır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.