Büyük Değişim Kampanyası

BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI

 

Türkiye’nin Yatak Uzmanı İşbir Yatak sizleri sağlıklı ve hijyenik uykularla buluşturmaya devam ediyor!

 

BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI ile sağlıklı uykuya terfi etmenin şimdi tam zamanı! Eskiyen yatağınızı 8.000 TL’ye varan indirimle değiştirin.

 

 

Kampanya Detayları:

 

  • Bu kampanya size eski yatağınızı değiştirmek için sunulan bir fırsattır. Kampanya kapsamında eski yataklarınız alınmayacaktır.

 

  • Kampanya ’ya dahil olan Comfort, Nature, 100 Plus, Himera ve Mina yatak 8000 TL’ye varan indirimle satışa sunulmuştur.

 

  • Kampanya, 17 Ocak 2024’te yayınlanan fiyatlar üzerinden, seçili ürünlerde 30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerlidir.

 

Peşin fiyatına, kampanyaya katılan İşbir Yatak Uyku Merkezlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ayrıca tüm alışverişlerde belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara KDV dahildir. KDV veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Vergi oranının değiştiği tarihten itibaren verilen siparişlerin fiyatları, sipariş tarihine göre güncel fiyattan işlem görür. Fiyatlar ve garanti süreleri Türkiye’de geçerlidir. İşbir Yatak döviz kurlarının değişimi ve/veya farklı nedenlerle kampanya dönemi içerisinde fiyatlarını güncelleme hakkını saklı tutar. Ahşap ve döşemelik ürünlerde üretim lotu nedeniyle ton farklılıkları olabilir. Fiyat listesinin içeriğinin, her türlü bilginin, görselin ve tasarımların tüm hakları saklıdır. İşbir Yatak, fiyat listesindeki hatalardan ve baskı kaynaklı renk sapmalarından mesul değildir. İşbir Yatak, önceden haber vermeksizin ürünlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.